Paket Turlar

17 Kasım Viyana & Prag

KURBAN BAYRAMI
VIYANA & PRAG
Özel Havayolları ile 4 Gece 5 Gün
17 Kasım 2010 Hareket


17 Kasım 2010 İSTANBUL – PRAG – VIYANA
Sabiha Gökçen Hl. Dış Hatlar gidiş terminali Cityline Travel kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Özel Havayolları ile Prag’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından Prag’a varış, Varışın ardından Viyana`ya transfer. Viyana`ya varışı takiben panaromik sehir turumuz başlıyor. Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır.Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Grinzing Meyhaneleri turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde. ( 50 Euro )

18 Kasım 2010 VİYANA
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek yarım günlük Mayerling, Seegrotte Baden Şehri turuna ( Viyana Ormanları Turu ) ( 50 Euro ) katılabilirler. Akşam içinde yine rehberiniz tarafından ekstra olarak Viyananın en ünlü konser salonlarında Klasik Müzik Konserine katılma imkânı ( 55 Euro ) Geceleme otelimizde.

19 Kasım 2010 VİYANA- PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Prag`a hareket. Varışı takiben panoramik olarak yapılacak şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuz sırasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otelimize transfer ve yerleşme. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek Yemekli Vlatava Tekne turuna katılma imkânı (45 Euro ). Turumuz sırasında Rüya Kent Prag’ı bir de canlı müzik eşliğinde nehir manzarasıyla görme fırsatı bulacaksınız, yemeğimiz açık büfe şeklinde olacaktır. Geceleme otelinizde.

20 Kasım 2010 PRAG
Otelimizde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenen tam günlük öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılma imkânı. (60 Euro) Rüya Kent Prag’a yaklaşık 2 saat mesafedeki bu eşsiz güzellikteki bölge Avrupa’nın en ünlü Termal bölgelerinin başında gelir, kentte sıcaklıkları 30 ile 70 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır, Atatürk’ün kaldığı evi de görebileceğiniz tur sırasında dileyen misafirlerimiz porselen alışverişi de yapabilirler. Tur sonrası otelimize geri dönüş. Geceleme otelinizde.

21 Kasım 2010 PRAG – İSTANBUL
Sabah alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek Dresden Turuna katılma imkânı (60 Euro-Yemeksiz). Prag’a yaklaşık 2 saat mesafede eski Doğu Almanya`nın en önemli şehirlerinden biri olan ve bugünkü Almanya`nın en hızlı gelişen şehri Dresden`de tam günlük bir gezinti sizi bekliyor. Tur sonrasında havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Özel Havayolları ile İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.OTELLER 2 ve 3 Kişilik
Oda / Kişi başı Tek Kişilik
Oda Farki 03 – 12 Yaş
Çocuk 0 –2 Yaş
Çocuk

3* & 4* Oteller

369 Euro
95 Euro
359 Euro
150 Euro


FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:
 Özel Havayolları ile İstanbul( SAW ) – Prag – İstanbul (SAW) parkurunda gidiş/dönüş uçak bileti
 Seçilecek kategori otelde 4 gece oda kahvaltı esasında konaklama
 Havalimanı transferleri
 Panoramik Prag, Viyana şehir turu
 Profesyonel rehberlik servisleri
 Havalimanı vergisi (150 Euro)

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:
 Vize ücreti ve servis bedeli (115 Euro)
 Seyahat Sigortası (15 Euro)
 Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 Rehber ve şoför tipleri
 Rehber tarafından organize edilen Ekstra turlar
 Yurtdışı Çıkış harcı bedeli ( 15 TL )
Fuar Rezervasyonu

Fuar bilgileri için aşşağıdaki linklerden birine tıklayınız.


 
 

Müşteri Servisi

SORULARINIZ İÇİN:0212 291 99 66(pbx)

 

 
Neden bizi seçmelisiniz?
Müşteri odaklı çalışırız.Hızlıyız,pratik ve seri calışır alternatif üretiriz.Bizimle size özel servis alırsınız.Deneyin,farkı fark edeceksiniz.
 
back to top