Paket Turlar

12 Kasım Amerika.

KURBAN BAYRAMI
DOĞU AMERİKA
Newyork (2) – Orlando (3) – Miami (2)
Türk Havayolları & American Airlines Tarifeli Seferi ile
12 Kasım Hareket …7 Gece


12 Kasım 2010 İSTANBUL – PARİS – NEW YORK
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 05.00`da buluşma ve Türk Havayollarının TK 1821 sefer sayılı uçağı ile 07.45 de Paris’e hareket. Yerel saat ile 10.25 de Paris’e varış ve yapılacak aktarma ile American Airlines’a ait AA 121 sefer sayılı uçak ile saat ile 14.30 da New York’a uçuş. Yerel saat ile 17.05 de New York’a varış, ve alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

13 Kasım 2010 NEW YORK
Sabah kahvaltısının ardından New York şehrini tanıtan panoramik bir tur yapacağız. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Öğleden sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yarım günlük Özgürlük Anıtı turuna ( 75 Euro / 90 Usd ) katılabilirler. Tur bitiminde alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

14 Kasım 2010 NEW YORK – ORLANDO
Sabah rehberinizin bildireceği saatte havalimanına transfer ve American Airlines’a ait AA 1917 sefer sayılı uçuş ile saat 14.50’de Orlando’ya uçuş. Saat 17:55’te varış, ve havalimanında bizleri bekleyen otobüsümüz ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin düzenleyeceği ekstra turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

15 Kasım 2010 ORLANDO
Sabah kahvaltısının ardından dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği dünyaca ünlü Universal Film Stüdyoları turuna ( 100 Euro / 120 Usd ) katılabilirler. Bu turda dünyanın en ünlü filmlerinin bire bir boyutlarda yaratılan film platolarında filmin içinde olacak ve filmi sanki gerçekmiş gibi yaşayacaksınız. Bununla birlikte film hileleri ve showların bulunduğu park görülecektir. Geceleme otelimizde.

16 Kasım 2010 ORLANDO
Sabah kahvaltısının ardından dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

17 Kasım 2010 ORLANDO – MIAMI
Sabah kahvaltısının ardından özel aracımızla ile Miami’ye hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Kennedy Uzay Üssü gezisine ( 60 Euro / 75 Usd ) katılabilirler. Burası ABD’nin uzay araştırmaları esnasında ürettiği araçların füzelerin ve füze rampalarının halka sergilendiği bir park niteliğindedir. Üs içerindeki özel otobüslerle yapacağımız gezintiden ve alışverişten sonra özel otobüsümüzle Miami’deki otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

18 Kasım 2010 MIAMI
Sabah kahvaltısının ardından Miami şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu ve vatan hasreti çektikleri için oluşturdukları büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler. Turdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tekne ile yıldızlar adası turuna ( 40 Euro / 50 Usd ) katılabilirler. Bu turumuzda dünyanın en ünlü sanatçılarının ya da zenginlerinin muhteşem evlerini ve malikanelerini tekne ile görecek, milyonlarca dolarlık bu teknoloji ve mimari harikası evlere hayran kalacaksınız. Öğleden sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Saw Grass alışveriş turuna ( 50 Euro / 60 Usd ) katılabilirler. Geceleme otelimizde.
19 Kasım 2010 MIAMI – LONDRA
Sabah kahvaltısının ardından rehberinizi bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Transfer saatimizin gelmesi ile havalimanına transfer. Alana varışımızı takiben, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra American Airlines’a ait AA 182 sefer sayılı uçuş ile saat 17.50’de Londra’ya uçuş. Geceleme uçakta.

20 Kasım 2010 LONDRA – İSTANBUL
Yerel saat 07:30’da Londra’ya varış. Yapılacak olan aktarma sonrası Türk Havayollarına ait TK 1980 sefer sayılı uçuş ile saat 11.40 da İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 17.30 da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


New York / Sheraton Suites Hudson vb.
www.starwoodhotels.com

Orlando / Doubletree Hilton Universal vb.
http://doubletree1.hilton.com

Miami / Best Western Miami Beach vb.
www.bestwestern.com
İki/Üç kişilik
odada kişi başı Tek kişilik
Oda farkı 2-12 yaş Çocuk 0-2 yaş Çocuk
2.179 Euro 900 Euro 1.879 Euro 350 Euro


FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ :

 İstanbul – Paris/ Londra – Madrid Istanbul parkuru Türk Havayolları ile, Paris – New York / Miami – Londra parkuru American Airlines ile ekonomi sınıf uçak bileti,
 Havalimanı vergileri,
 American Airlines ile New York – Orlando arası iç hat uçuşu,
 Tüm alan-otel-alan ve Orlando – Miami arası özel otobüsler ile transfer,
 New York (2), Orlando (3), Miami (2) gece olmak üzere toplam 7 gece konaklama,
 Newyork & Miami panoramik şehir tanıtım turları,
 Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ :

 Amerika Birleşik Devletleri vizesi, (Şahsi Başvuru)
 Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
 Rehber ve şoför tipleri, bahşişler,
 Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri.

NOT:
- Fly Express, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
- Amerika Birleşik Devletlerine yapılacak seyahatlerde pasaport geçerlilik sürenizin en az 9 ay olması gerekmektedir. Vize işlemleri konsolosluktan randevu alınarak yapılabilecek olup, Cityline Travel sadece prosedür hakkında yardımcı olabilecektir.
- Ekstra turların organize edilmesi için en az 15 kişinin katılımı gereklidir, 15 kişinin altında katılımlarda ortaya çıkabilecek fiyat farklılıkları rehberiniz tarafından belirlenecektir.
- Amerika Birleşik Devletlerinde sadece Triband özelliğine sahip cep telefonları çalıştığından, bu özelliklere sahip olmayan cep telefonları çalışmayacaktır.
- Amerika Birleşik Devletlerinde elektrik 110 Volt olmakta olup, farklı bir priz sistemi kullanılması nedeni ile yanınızda getireceğiniz kamera, fotoğraf makinesi ve cep telefonlarının Türkiye elektrik sistemine uyumlu fişleri kullanılamaz. Bu nedenle ihtiyacınız olan dönüştürücüyü Türkiye’den yada Amerika’da rehberinizin yardımı ile temin edebilirsiniz.


Fuar Rezervasyonu

Fuar bilgileri için aşşağıdaki linklerden birine tıklayınız.


 
 

Müşteri Servisi

SORULARINIZ İÇİN:0212 291 99 66(pbx)

 

 
Neden bizi seçmelisiniz?
Müşteri odaklı çalışırız.Hızlıyız,pratik ve seri calışır alternatif üretiriz.Bizimle size özel servis alırsınız.Deneyin,farkı fark edeceksiniz.
 
back to top