Paket Turlar

16 Kasım Amsterdam

AMSTERDAM
Türk Havayolları ile
16 Kasım 2010 Hareket… 3 Gece

16 Kasım 2010 İSTANBUL – AMSTERDAM
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Cityline Turizm kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1951 sefer sayılı uçuşu ile saat 07.55 de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 10.40’da varış ve ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Turumuzun ardından otelinize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

17 Kasım 2010 AMSTERDAM
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman, arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan yarım günlük Volendam Kasabası ve Marken turuna katılabilirler. (45 Euro) Eski balıkçı kasabası olan Volendam’da tarihi evler ve liman, küçük bir ada olan Marken’i ziyaretimiz sırasında dünyaca ünlü peynir fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

18 Kasım 2010 AMSTERDAM
Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan tam gün Grand Holland turuna katılabilirler. (75 Euro) Bu turumuz sırasında Den Haag, maket şehir Madurodam, Rotterdam, Schevningen, ve çinileri ile dünyaca ünlü Delft Blue görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelinize transfer, serbest zaman ve geceleme otelinizde.
19 Kasım 2010 AMSTERDAM – İSTANBUL
Sabah kahvaltının ardından serbest havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1954 sefer sayılı uçuşu ile 17.35 de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.05 de varış ve turumuzun sonu.


OTELLER 2 ve 3 Kişilik
Oda / Kişi başı Tek Kişilik
Oda Farkı 3 – 12 Yaş
Çocuk 0 – 2 Yaş
Çocuk
3* Ibis City West Hotel
( Şehir içi ) 429 Euro 200 Euro 379 Euro 150 Euro
4* Moevenpick Hotel
( Şehir Merkezi ) 609 Euro 280 Euro 559 Euro 150 Euro


FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli ( 150 EURO )  Türk Havayolları ile İstanbul - Amsterdam - İstanbul uçak bileti  Tercihinize göre seçeceğiniz kategori otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama  Amsterdam şehir turu  Alan/Otel/Alan transferleri  Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)  Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar  Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar  Müze ve ören yerleri girişleri  Seyahat sağlık sigortası (15 EURO)  Vize ücreti, servis bedeli ( 115 EURO )Fuar Rezervasyonu

Fuar bilgileri için aşşağıdaki linklerden birine tıklayınız.


 
 

Müşteri Servisi

SORULARINIZ İÇİN:0212 291 99 66(pbx)

 

 
Neden bizi seçmelisiniz?
Müşteri odaklı çalışırız.Hızlıyız,pratik ve seri calışır alternatif üretiriz.Bizimle size özel servis alırsınız.Deneyin,farkı fark edeceksiniz.
 
back to top